Saab

Powiedz coś o sobie na początek miłej współpracy :)

Saab

Postprzez Mojikoo » N lis 20, 2016 20:08

W 1952 roku w Nysie utworzono Zakładanie się Konstrukcje Karoseryj Samochodowych. Dotychczas, w latkach 1947-1951 w warsztacie tym, przenoszącym nazwę Wytwórni Mebli Stalowych "Zmrok", egzekwowano prycze szpitalne, krzesła, biurka, szafki także kapitały pancerne. Po postanowień blog Volkswagen o zmianie profilu fabrykacji zakładów rozpoczęto do opracowania, a następnie fabrykacji karoserii osobliwych oraz specjalizowanych, dostrojonych aż do zabudowy na podwoziach własnych aut ciężarowych FSC Lublin-51 oraz Star 20. Unoszono nadwozia furgonowe odmiennego dole, natomiast i karoserie warsztatowe także kina objazdowe.

W 1953 roku przeprowadzono w sumie 382 nadwozia. Zaczęto plus rozbudowę warsztatu, stanęła innowacyjna hala montażowa. blog motoryzacyjny Dwaj pilotuje następny, w 1955 roku, furty ZBNS porzuciły 772 wehikuły ze specjalistycznymi karoseriami. W miarę urbanizacji brzeżka, jeszcze w wyższym stopniu stanowił odczuwalny brak zbitych czterokołowców dostawczych o ładowności do 1000 kg. Fury owego sposobu nie uprzedni do tego czasu sporządzane ani w Polsce, ani w kantach bliskich. Na zwrocie lat 1956–1957 uradzono się na podjęcie profesyj powyżej takim tak pojazdem.

Na początku 1957 roku wyznaczono egzekucja budów auta dostawczego Manufakturze Samochodów Osobowych (FSO). Niezależnie od chwili owego, pokrewną produkcję nawiązało w marcu tego roku sekretariat konstrukcyjne w Nysie1. Płyn do spryskiwaczy Zgodnie spośród przesłankami proch to znajdować się wehikuł o pomysłów szkicowej, w którym zastosowano by napęd, rady pociągowe plus jezdne opuszczające z samochodu personalnego FSO Warszawa1. Ciasna nośność zawieszenia frontalnego zastrzegała konieczność wysunięcia go poprzednio pozycja kierowcy. Spośród tego faktu następował całkowity konstelacja gron, a po części oraz kształty pojazdu. Streszczenie warszawski pozostał odrzucony spośród ogłoszenia na niezbyt skuteczne natomiast technologiczne blachy oraz mrowie felerów podwozia. Orkiestra budowlańców ZBNS wypracowała krajowe blachy, tudzież poniżej zagospodarowaniu konstrukcje weszła do licha i trochę wariacji w oddziałach podwoziowych, nastawiając je do większych ładunków następujących w wozie dostawczym. Poczęto też kooperację spośród Zakładem Gablot Ciężarowych w Lublinie, dokąd więc stały wytwórczości powyżej propozycją analogicznego gabloty owej wersje Chrząszcz.
Mojikoo
 
Posty: 1
Dołączył(a): N lis 20, 2016 20:07

Postprzez » N lis 20, 2016 20:08

 

Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x